Se afișează postările cu eticheta Infrastructura. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Infrastructura. Afișați toate postările

duminică, 28 decembrie 2008

Infrastructura de slaba calitate-una din marile probleme

Toate guvernarile ne-au promis pana acum autostrazi, spitale, scoli, extinderea retelei de gaze si canalizare pana in cele mai indepartate catune... Dupa cum se vede, lucrurile nu stau prea bine. Infrastructura de slaba calitate ramane una din marile probleme ale Romaniei. Trimiteti ideile voastre pentru chimbarea acestei stari de lucruri.